Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mobilon játszottam egy játékka...

Mobilon játszottam egy játékkal. Végig mentem rajta, majd leszedtem. Később újra telepítettem, de az összes eredmény bent maradt, mintha nem is lett volna leszedve és újra telepítve. Hogyan tudnám megoldani a problémát?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
Én nem látok problémát így nincs is mit megoldani.
ápr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Alkalmazások/a játék neve/ tárhely/ adatok törlése.


Vagy magában a játékban kell keresni az elölről kezdés lehetőségét

ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy a játék fájljait törlöd, a mentések, fényképek róla stb általában külön helyen vannak mentve, pont azért ha letörlöd és valamikor újra telepítenéd ne a nulláról kelljen kezdeni.

A másik az online játékok, ott egy szerveren vannak a fiókod adatai, ha abba jelentkezel be akkor a szerveren mentett állást tölti be.


Bár könnyebb lenne ha leírtad volna a nevét.

ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jewel ancient2. Azért nem írtam le a nevét, azt hittem ez általanos, mindegyike vonatkozik. Köszönöm a segítséget.
ápr. 24. 15:00
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as. Sajnos ez a megoldás nem működött. Köszönöm
ápr. 24. 15:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az előző válaszom a 2-esnek szólt. Az a megoldás nálam nem sikerült.
ápr. 24. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Androidnál:

Keress rá az alkalmazások között a "Play Játékok" szóra, és a találatok között nyisd meg. Nekem a beállítások alatt hozza "egyéb" címszó alatt. Nyisd meg.

Itt a Google Play profilodat hozza, lent van olyan, hogy bejelentkezés áttekintése. Arra menj rá, ezután látod a játékokat, ahová a profiloddal beléptél. Keresd meg a játékot és menj a módosításra.

Három lehetőség van ott. Mindig használja a google profilt, mindig kérdezzen rá, kijelentkezés. Az utóbbinál gyakorlatilag kireseteled a játékot, minden mentett állás törlődik. Persze ha később beállítod, akkor a legutóbbi mentés visszatöltődik. Gondolom én.

ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az allalmazások között nem találtam "Play játékok"-at
ápr. 25. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!