Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A tegnapi nap folyamán megvásá...

Gamer Super kérdése:

A tegnapi nap folyamán megvásároltam a GTA5-öt, este még fel is telepítettem és elindítom, aztán kidob egy hibát. Ezt Írja:? Próbáltam már újra telepíteni, eredménytelenül. De a social clubot sem indítja el a böngészőm, Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Offline mode not available Offline play is only available for accounts that have previously signed in on this machine while connected to the internet while Social Club Services are available. You have not previously signed in on his machine so offline play is not available. Social Club Services are currently experiencing technical difficultis No problems were detected with your Internet connection

2015. júl. 11. 15:35
 1/3 Neuhauser László ***** válasza:

Nem ismerem a játékot, de a "hiba" az valami regisztrációt kér, hogy azért nem tudsz átszani, mert még nem vagy regisztrálva illetve bejelentkezve a Social Club-ra

bár gondolom erre Te is rájöttél

Nincs valami readme, vagy ilyesmi amiben le van írva?

2015. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fordítást én mondjuk másra gondoltam,De az a baj hogy amikor rá szeretnék menni a Rockstar Games Social Club Weboldalára(Link: [link] Nem tölt be,,Ezt írja:Ez a weboldal nem érhető el


ERR_CONNECTION_TIMED_OUT

Én arra gondoltam hogy a sáját internetünk a Tp-Linkes routerünk nem engedi át..Mert megnéztem apukám gépén de ott se tölti be.Testvérem gépén se.Meg se a telefonjaink..

2015. júl. 12. 10:59
 3/3 Neuhauser László ***** válasza:

Most direkt kipróbáltam régi Ooperával (csak mert az van mosz éppen megnyitva) nálam simán behozta az oldalt :)


(Invitel 15/0,9 internet, ZTE ADSL modem)

2015. júl. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!