Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékokat játsszak?...

Milyen játékokat játsszak? Miket hagyjak ki ha kevés időm van?

Figyelt kérdés

Egyre több és egyre hosszabbak a game-ek. Annyi mindennel szeretnék játszani. RDR2, Cyberpunk, Death Stranding, Mad max, Elden Ring, AC néhány része, Mafia trilógia, Spiderman, Jedi, Baldurs Gate. Teljesség igénye nélkül.


Tavaly októberben vettem egy PS4-et, azon a God of Wart végigvittem a sztorit, azóta pedig a Witcher 3-mal játszok ott az achivementekre is rámegyek. Azt is akarom tolni meg egy új játékot is.

Ti hogy szoktátok?

Meg azt sem értem akik ilyen 100 játékot ki platináznak.

Mondjuk lehet közben megunom nekem a God of War nem tetszett, a Witcher igen. Még PC-n a legújabb GTA sem, túlságosan elhúzzák a sztorikat.



ápr. 26. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A Death Strandinget ne hagyd ki, én imádtam 10/10
ápr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ember inkább a fantasy, mitológiai érdekel, viszont ha ilyennel játszok annyi van csak ezekből, hogy akkor életemben nem lesz időm játszani egy sci-fi játékkal.
ápr. 26. 23:36
 3/12 A kérdező kommentje:
ember = engem :D
ápr. 26. 23:36
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Ha valóban kevés időd van akkor Spiderman mehet meg AC(mondjuk függ melyik része). Ha nagyon lazára veszed és csak story-ra mész akkor még esetleg a cyberpunk is beleférhet. Death Stranding annyira nem nagy durranás. Elden Jedi-hez sok idő kell. Baldurs Gate 3 pedig csak ha időmilliárdos vagy mivel egyike a leghosszabb játékoknak. Akár 1000 órát vagy többet is simán benyel ha a legtöbb dolgot ki szeretnéd próbálni.


GTA-ba max online-al. Maga a story úgy sz#r ahogy van 3 karakterrel. A 6. rész se lesz jobb 2-vel. Mért nem lehet 1 karaktert ahogy az első 4 részbe volt meg a SA/VC-be...

ápr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

"Death Stranding annyira nem nagy durranás. "


játszottál vele egyáltalán? vagy csak láttál róla 1-2 videót amiből annyi jött le hogy ez egy gagyi sétaszimulátor?

ápr. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az V-t még játszottam anno PC-n. Azért nem írtam bele és nekem is ez a véleményem. Illetve ezek a gyűjtögetős szir-sz*rok akkor is elveszik a kedvemet ha amúgy jó a game.
ápr. 27. 05:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyűjtögetős szirszarok általában nem kötelezők a játékokban. Egyébként meg vannak rövidebb játékok is. Nem muszáj a 100+ órás open-world cuccokat nyomni. Utána lehet nézni, kb. mennyi idő kipörgetni egy-egy játékot és válogathatsz azok közül, amik 30 óra alatt vannak.
ápr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is ez a bajom. Indiekre mennék rá. Pl Phantom Fury
ápr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező, a felnőtt lét átka ez. Egykor imádtam az open world játékokat, manapság kifejezetten elrettent ha egy játék 20+ órán túl nyúlik. Egyszerűen ha csak napi átlag 1-2 óra jut játékra (de sokszor annyi se), akkor mire eljutsz a játék feléig már el is felejtetted mi volt az elején :D Eléggé kínos tud lenni, meg menet közben elvész a lelkesedés is úgy.


Én két megoldást találtam erre, az egyik hogy a régebbi darabokat játszom ki amik eddig kimaradtak 2008tól 2015ig bezárólag kb. Mármint ezek a mainstream AAA darabok, és innen is azokat választom ki lehetőség szerint amik 20 óra alatt tudnak maradni. Vannak azért bőven, és mindenféle stílusban. A másik opció az indie, ezek nem követik a direkt duzzasszuk fel a játékidőt a semmivel, pusztán marketing szempontból elvet. Sokszor sokkal tartalmasabbak tudnak lenni ezáltal, nincs ilyen fölös achievementvadászat meg csak a méret miatt hatalmas de amúgy üres open world se, sokkal emberibb az egész, és nem pazarolja a játékosok idejét se. Persze van open word is csak jóval kisebb mint ezek a modern csodák, viszont többnyire bárhova mész érdekes dolgokat találhatsz, nem csak mész a semmibe órákon át.


Végezetül van egy weboldal ami nagy hasznodra lehet jól szelektálni: howlongtobeat.com

ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

gta nak nem is a sztori a lenyege maga a jatek


vegtelenitett igen, de sok jatekban ez a jo

rdr2 is iszonyat hosszu szoval valoszinu az se tetszene


#6 gyujtogetos? baldurs?


witcherben is kell gyujtogetni


amugy nem tudom az hogy tetszhet barkinek is

szoval ha az neked etalon eleg nehez hozza hasonlokat ajanlani


meg regen is ugy oda voltak erte "kritikusok" is hogy sokkal jobb mint Skyrim

aha... persze almaikban


termeszetesen megertem akiknek ilyenek tetszenek

csak az lep meg hogy lehetnek olyan sokan witcher 3 at mindenki csak istenitette amerre csak neztem


en meg csak pislogok hogy tenyleg?

ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!