Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Új Nokia C5-03 telefonban a...

Új Nokia C5-03 telefonban a jobb felső sarokban egy boríték jel villog. Én úgy tudom, hogy ez más telefonoknál is szokott lenni és hogy eltűnjön be kell állítani valamit. De mit?

Figyelt kérdés
Egyébként az "üzenet" (amúgy ez nem egy sms vagy ilyesmi) azt írja, hogy megtelt a SIM (szerintem nem). Mit tegyek, hogy eltűnjön a jel?Nem e-mail, nem sms. Nokia n97 telefonunknál ugyanilyen jel vilogott és a beállításoknál kellett valamit, csinálni csak nem emlékezünk mit:(
2011. aug. 22. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

"szerintem nem"

A telefon szerint pedig igen. Nézz utána, olvasd végig a kiskönyvét, amit hozzá adtak, benne lesz a megfejtés.

2011. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, nem tudom érdekelt-e még a kérdés, de az üzeneteknél kell kell a beállítást csinálni..
2012. nov. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!