Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire nehéz a resident...

Mennyire nehéz a resident evil 4? Vagy melyik részt vegyem meg, ha inkább a sztorira szeretnék fókuszálni, és inkább a puzzleekben vagyok jó, mintsem a harcban?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Resi 2-ben több a puzzle, és sokkal ijesztőbb, ha igazi horror puzzlet akarsz akkor a 2-őt veszed meg(a remakelt verziót). Normál fokozaton vittem végig és azért így is volt benne kihívás, a lőszerrel okosan kell bánni, nem kell minden zombit megölni és ha a földön vannak nem biztos hogy meghalnak elsőre. A resi 4 nem igazán félelmetes, normál fokozaton szerintem nehezebb, sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek a harcrendszerre. A sztori szerintem egyik játéknál se kiemelkedő zombiapokalipszis/kultisták--> Leon Kennedy szétrúgja mindenkinek a seggét. Szerintem ez a 2 a legjobb a resik közül.
ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, a RE2 elsőre nehéznek tűnhet, de valójában nem kell minden ellenfelet megölnöd. Persze egy szűk folyosón nemigen akad más megoldás, de egy nagyobb teremben vagy az utcán simán elfuthatsz a zombik elől.


A RE4-ben normál fokozaton is van egy-két húzós rész, de ha mindent felkutatsz, minden hordót és ládát szétversz, akkor bőven elég lőszered és gyógyításod, hogy túléld ezeket. Nehezebb fokozaton már igencsak oda kell figyelni, és pontosan célozni.

ápr. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!