Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játék a porosz rulett?

Milyen játék a porosz rulett?

Figyelt kérdés
máj. 13. 10:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ha már itt egyesek lehetnek olyan értetlenek, hogy 2x is az orosz rulettet válaszolták meg, miközben nem is azt kérdeztem, és te is lehetsz olyan értetlen, hogy belemagyarázod, hogy hasonlóságot látok az orosz és a porosz között, akkor én is értetlenkedhetek nyugodtan. 😉 Mellesleg nem is értetlenkedtem, hanem kijavítottam, hogy nembaz orosz rulettet kérdeztem. 😛 Szövegértésből már nem buktatnak, vagy mi van már? 😛
máj. 13. 17:21
 12/25 anonim ***** válasza:
65%

Hú mennyi idióta. Orosz rulettre válaszolnak porosz rulett helyett, és még csak nekik áll feljebb, ha ki vannak javítva. #lépcsőház


Tessék egy kis történelem. Magyarul, hogy értsétek:


[link]


[link]

máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kiváló, most már csak az a kérdés, létezik-e az a bizonyos porosz (p-vel az elején, nem keverendő Putyinnal meg az oroszokkal) rulett vagy sem.
máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem létezik. És így nkncs is mit írni róla
máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Miért? Az orosz rulettről van egy olyan kérdésben, ahol a porosz rulett volt a kérdés, van helye?
máj. 14. 00:53
 16/25 anonim ***** válasza:

Tekintve hogy a poroszok nagyjából akkor haltak ki, amikor a ma ismert rulett játék megjelent, gyaníthatóan nem volt ilyen.


Vagy még esetleg a Forge of Empires játék egyik félrefordított mellékküldetésére lehet gondolni...

máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én nem csodálkozom eme setétségen, hogy a porosz rulett helyett orosz ruletett írtak. Az ilyenek írták be annak idején az iWiW adatlapjukra a születési névhez az születési évüket is.
máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

16. Kieg a 16.-hoz: Ne tévesszen meg a Porosz Királyság.

Annak kezdete a poroszok kihalása utánra datálható, és az 1900-as évek elejéig létezett. De porosz nép és kultúra a XIII. század óta nincs. Ebben téved a felelő, mert kb. 500 év telt el közben

máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17. Tudod kérdező, hiába van több regged, és saját magad védelmére kelsz. Nyilvánvaló miért írunk az oroszról, orosz helyett. Ha sarámireceptet kérdeznél, akkor teljesen természetes lenne, hogy leírjuk, hogy sarámi nem létezik, csak szalámi.
máj. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#18 - ez ebből a szempontból szerintem mindegy, mivel pl. a "poroszos oktatás" kifejezés is a királyságtól származik, nem az ősi néptől, ahogy a feltételezett játék is onnan származna, ha létezne. De nem létezik, viszont én a troll etetését itt most befejezem és ezt javaslom mindenki másnak.
máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!