Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta onlineban csaltam és...

Gta onlineban csaltam és kibannoltak, esetleg valah tudnam magam unbannolni,?

Figyelt kérdés
Megbantam de nagyon viszont nem akarom ujravenni valakinek esetlev valami otlet?

máj. 26. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak felfüggesztettek, szépen kivárod. Ha végleges, akkor új fiókot kell regisztrálni és azon újra megvenni. Ez van, ha nem lenne ilyen szigorú mindenki agyba-főbe csalna.
máj. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod magadról levenni a tiltást. Szép is lenne, hogy valaki olyan pofátlan, hogy nemcsak elrontja mások játékát és tisztességtelen előnyt szerez magának, de még eltávolítani sem lehetne, mert folyamatosan és önkényesen unbannolja magát és szabadon szétverhet egy közösséget vele.

Így tanulsz te is a hibáidból, hogy következménye van a tetteidnek.

máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így jártál, viseld a tetted következményeit
máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kedves Vezető ***** válasza:

Nem tudod.

De vannak már azért elemek, amivel már pénzért kínálják a csalást.

Szerintem a valós pénzből játékpénz vásárlása is csalás, mert nem az ügyességéből jutott el a player oda ahol van sok esetben.

XP Scrollok, stb, ezek szerintem nem hiányoztak az eredetileg amúgy a játékosok ügyességén múló világokba.

Persze ez nem olyan pusztító mint egy wallhack/god mode, stb..

máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez van pajtás. Aki csal vállalja és viselje is a következményeit a tetteinek. xD ;)
máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!