Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a Sims-be egy...

Megvettem a Sims-be egy pack-et, de eltűnt. Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
A cottage farm nevű expension pack-et vettem meg, játszottam is vele, vettem állatokat meg ültettem, meg mindent megnéztem amit kaptam belőle, direkt el is mentettem, hogy megmaradjanak amiket vettem úgy ahogy vettem, erre mire újra elkezdtem a játékot, teljesen eltűnt minden és azt írja, hogy meg se vettem és újra meg kell vennem, de közbe a letöltési előzményekben ott van hogy megvettem, telepítve van, hát játszottam is vele és semmi, nincs meg és azt írja hogy meg kell venni. Kétszer is eljátszotta ezt, először a sikerült vissza hoznom valahogy, újra mindent ugyanúgy leraktam a játékba, be mentem build módba utána megint, és az közben tűnt el minden. Szó szerint játék közben fogta magát és megszűnt és nemtudom most vissza hozni sem sehogy. Próbáltam írni az EA-nek, de nem lehet egyszerűen nincs olyan lehetőség hogy kapcsolatfelvétel, vagy valamiben rohadt bonyolult módon kell bejelenteni a problémát, de a végén úgysem tudom elküldeni senkinek. Valaki segítsen légyszi!!!

máj. 26. 23:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Xbox Series X-em van, azon vettem
máj. 26. 23:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát az EA játékai hiresen sz#rok és rosszul vannak megcsinálva. Ez föleg a sims 4-re érvényes. Évek óra bent lévő bugokat se tudják javítani...


Engedd el a Sims-et vagy pc-n törtbe játszd szerintem.

máj. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!