Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg ennyire nehéz játékoso...

Tényleg ennyire nehéz játékosokat találni Assassins Creed Unityiben?

Figyelt kérdés
A kérdésem egyrészt felkérés is azon magyar játékosok számára akik még tolják a gamet. Vannak olyan 4 fős Coop pályák ahol 15 percet is vártam napközben és este felé, de nem talált játékost. Tudom, hogy 10 éves a játék de az egekig szokták marasztalni ezt darabot a mechanikája miatt és sok a visszatérő. Szólóban is lehet tolni de nem véletlenül vettem meg a rendes játékot. Van még aki szívesen játszana és esetleg közösen tolhatnánk?

máj. 27. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Személy szerint engem érdekelne a játék, viszont mivel per pillanat nincs rá keretem és most másra is gyűjtök így sajnos felejtős. Talán pár hónap múlva ha még akkor aktuális lesz. :)
máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolhatod, 10 éves játék, aminek nagyon sok új része is van...
máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Meg hamarosan jön a Shadow is. Szóval hamarosan +1 AC rész is lesz.
máj. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ohh mire én odáig elérek... Minden Ac-t próbálok 100%-ra ki vinni és felfedezni a világot, elleszek egy darabig mire a Shadowhoz érek. Utóbbit félek, hogy egy erősen LMBTQ-s foshalmaz lesz, mert hát az érzékenyítés kötelező.
máj. 27. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint pont a lényegről tereli el az LMBTQ-s szál a lényeget Shadownál, az pedig a pofátlan árazás, ahol 130 euró a deluxe edition.


Ami a unity-t illeti, elég régi, pont ezért kevés a játékos. Sok jön ki a szériában is, ez nem egy Age of Empires 2, ahol pár éve jött ki a 4. rész, de a mai napig nagy a játékosbázisa a 2-diknak.

máj. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem írtak ilyet, hogy a karakterek melegek lennének, csak gondolom az opció megvan rá, mint az Odyssey óta. Meg a Mass Effectben is ment a mindenkivel reszelgetés és senkit nem érdekelt. Az IGN-n f@szán lehozta a dolgot ezzel a címmel, ez itt a kiindulási pont.

[link]


A 130 eurós Ultimate az mondjuk valóban székről lerúgós ár. Akkor inkább 18 euróért a havi előfizetés aminek része az Ultimate, egy hónap alatt azért bőséggel ki lehet pörgetni.

jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!