Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LEGO játékokban karakter...

LEGO játékokban karakter kikapcsolása?

Figyelt kérdés

Az összes LEGO játékban úgy kezdünk h. az egyik karaktert én, a másikat a gép irányítja (star wars, batman, indiana jones, harry potter...)általában az "F2"-vel kapcsolohatjuk be h. barátunk is játszhasson velünk.

Lényeg, h. hogyan lehet megint kikapcsolni barátunk karakterét, h. a gép irányítsa?

kérem aki tudja írja le :)


2010. nov. 2. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor megállítod a játékokat akkor rögtön kiadja a menü ezt a lehetőséget.Toglecharakter ON/OFF.(lehet hogy hülyeséget írtam,de ott kell lennie):)

Viszont,ha kikapcsoltad akkor te azzal a gombokkal tudod tovább működtetni a saját játékosodat amivel addig a társad irányított.Ez nem tudom miért így van.

Régen játszottunk már ketten a gyerekemmel,de ezek a játékok mind a kedvencek között vannak.

Ha belép valamelyikbe akkor pontosan megnézem,és még megírom.:)

2010. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na az Indyana Jonest 2-őt néztem meg ebben a drop auts lehetőségnél kell kikapcsolni.Játék közben egy enter,és ki is adja a lehetőségek között.

A többi most nincs a gépen,de tuti,hogy azokban is ígyvalahogy kell.:))

2010. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm mind két választ.

Lényegében a "játék megállításán" van a hangsúly.

eddig én az esc.-t nyomogattam (pedig a beállításoknál ott van alapból Enter-játék megállítása.)

Az a furcsa h. az esc-t ha megnyomom nem jelenik meg a karakter kikapcsolása lehetőség.

Köszönöm a válaszokat.

+ nem tudja véletlenül valaki h. honnan tudnám megszerezni a LEGO batman-t magyar felirattal?

2010. nov. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!