Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milegyek a wowban? Milyen...

Milegyek a wowban? Milyen kaszt és milyen lény vagy karakter vagy hogy mondjam

Figyelt kérdés
csak kezdő vagyok
2011. aug. 30. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sem rég kezdtem,eddig Night Elf-el játszok és nagyon megvagyok elégedve a képességeivel.


A többi fajt nem ismerem,de eddig nem is érzem úgy hogy szeretnék másik fajt is ki próbálni.Tökéletesen megvagyok a Night Elf-el:)Csak ajánlani tudom

2011. aug. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Night Elf Druid-ot ajánlom, vagy Dwarf Hunter. De inkább a hunter, az jó szólózásra:D
2011. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én Blood Elf Rogue-al vagyok és kezdőnek pont megfelel mert nem a a nyavalyás buffokal bajlódni :D
2011. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
nelfffffffffffffffff sss dwarff...szar
2011. aug. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem az ember a legjobb :DD,meg blood elf se rossz,vagy night elf a többi 9 nemnagyon jön be
2011. aug. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy akkor mindegy melyiket csinálsz mert jól lehet megcsinálni minden kasztot :D
2011. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Fajban te döntesz classokat amiket kezdöként kerülj az a warlock és a rogue.Kezdönek egy pala a legjobb vagy egy druid.
2011. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
énis druiddal keztem,az jo volt, de utána rogueval játszottam másfél évig.. nagyon birtam,télleg nagyon.
2011. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja lockalal elég szar fejlődni kezdőként , mondjuk pvpre könnyű betanulni anno legyürtem még TBC-n a resto druidot törtön ami kb ritkaság számba ment , mert akkora healje volt hogy az enchacement sámán annyira nem sebezte jól felpackolva se , hogyh hiába vágta ütötte a druidon ott volt a thorn buff és azon szadtunk , hogy ha a shaman nem healezi magát akkor szimplán abba meghalt volna , na az egy picit tűl tápolt talent volt anno . Na de amit ki akarok hozni , hogy lockal meg Dest/affival leleeht dps elni . Sok instant buffot feltolod destből meg a csökkentet cast timeos shadow bolt . Köpni nyelni nem tudott csak mondjuk a mage /priest ellenfelek azok kemények voltak , a többi piskóta
2011. szept. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Blood Elf Mage..... rohadt erős magem van, szerintem próbáld ki ezt. :)


FOR THE HORDE!

2011. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!