Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet leszokni a számítóg...

Hogy lehet leszokni a számítógép függőségről?

Figyelt kérdés
Elég sokat kockulok 18f létemre napi 3 órát, hétvégén 12-t is :S tom ez nem jó de kívánom mit tegyek?
2010. nov. 6. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én is átestem ezen, kb. hasonló korú voltam. Egy idő után elmúlik.
2010. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy szeretek játszani, de valahogy unom már, az én koromban nem kéne ilyeneket csinálni, meghát ott van az érettségi :S
2010. nov. 6. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Meg a csajok...meg a szex...meg a gruppen...meg család...meg a mégtöbb szex...áhh ezt énsem bírnám...am sztem egyszerűen amikor nagyon érzed azt h gépezni akarsz...akkor egyszerüen ne gondolj rá és csinálj mást...mondjuk menj el a barátaiddal lógni...persze nem az online barátokkal hanem a valós haverokkal...vagy menj fuss 1-et, vagy tv...vagy főzzél vmit...akármit csak nem ülj be a gép elé!
2010. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
Ja és ha erre az üzenetre 15 percen belül válaszolsz akkor tényleg kocka vagy :D
2010. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Te meg hogy egyáltalán válaszoltál. Te kocka -.-
2010. nov. 6. 21:36
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem kell lemondani a gépezésről, játékról, csak meg kell találni az egyensúlyt. Járj el inkább szórakozni, vagy sörözni egyet haverokkal, sokkal jobb lesz.
2010. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Napi 3 óra hétköznaponként és 12 hétvégenként?...Ez neked kockaság? Én, ha a suliból hazatérek(általában 2 óra körűl) akkor este 9-10-ig nem hagyom abba, de akkor is csak azért mert kajálnom kell.;D...

Amúgy visszatérve a témára: Szépen apránként(, ha bírsz), és ne játsz akkor hanem csak csináld úgy, mint a két nővérem: E-mail és MSN(, ha van)

Ha van MP valamennyi lejátszód vagy 21. századi mobilod akkor halgass sokat zenét vagy talán próbáld ki, h élsz egy kicsit, de, ha nem vagy társasági tipus akkor meg olvass vagy képezd akármivel magad...14 éves létemre csak ennyit tudok ajánlani. Amúgy nekem is ez a bajom csak én nem csak játszok hanem projecteket csinálok és hasonló.;D

2010. nov. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

hihi én félre teszem a csajokat és leülök gépezni :D

nyáron mivel nem volt suli, reggel 8tól másnap reggelik tolom xD hozzá teszem nem vagyok szemüveges és sovány és dagadt se. Nem árt ha gépezel egyszer majd megunod meg majd énis :D és ha csaj azt parancsolja hogy tegyél le a gépről NE HALLGASS RÁ xD

2010. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%

Megmondom hogyan :).

Ha elolvasod ezt az üzenetet,néhány kattintással kikapcsolod a gépet majd kinyomod a monitort,felállsz és elmész a géptől,a többit rád bízom ;).Csak akaraterő kérdése,ha tényleg le akarsz szokni a kockaságról és elszánt vagy akkor menni fog,szóval hajrá ;)

2010. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
az jónagy hülyeség lenne :)
2010. nov. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!