Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy hét múlva be kell adnom...

Egy hét múlva be kell adnom egy 12 oldalas házi dolgozatot a számítógép függőségről (internet, játék stb) valakinek van ilyen dolgozata, vagy tud példákat adni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 14:56
 1/3 Voguelilias válasza:
Pl írhatnál arról, hogy Számítógépes játékok és erőszak vagy Számítógép által kifejtett káros hatás gyerekekre. Érdekes témák, és sokat lehet róla írni. Én az elsőből szakvizsgáztam. Sok sikert a doga megírásához.
2010. szept. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És nem csak a gyerekekre... szerintem ugyanúgy vannak káros hatásai a felnőttekre is, ahogyan a gyerekekre... Maga a számítógép-függőség (ha nem is a játékfüggőséget vesszük figyelembe) is vonhat maga után például látásromlást, a reflexek is lassulhatnak, stb. Ez még csak az egészségre vonatkozó káros hatás... Ezen kívül ott van még a társadalomtól való elszigetelődés, az egyre több introvertált személyiségű ember, és az interneten is (sajnos) egyre inkább célba veszik a gyerekeket a reklámokkal (ugyanis kimutatások igazolják, hogy a gyerekek a legfogékonyabbak a reklámokra...), ami szerintem elég gátlástalan dolog, de sajnos ez van. Rengeteg dolgot fel lehet sorolni, egyelőre ennyi jutott az eszembe, de én is írtam már ehhez hasonló házi dogát, úgyhogy még gondolkodom, vagy előkeresem, ha még megvan. :)
2010. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket!!! :)

Zsuzsa 18 az jó lenne :)

2010. okt. 1. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!