Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 vagy ps3? (flashelési...

Xbox 360 vagy ps3? (flashelési és játékok szempontjából)

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogy ha lehet már a ps3-mat flashelni akkor az vagy az xbox a megbízhatóbb ilyen téren. És a játékok hogy melyikre van több és jobb? :)
2010. nov. 11. 15:15
1 2
 1/16 Réti bubuzér ***** válasza:
ps3-at nem lehet flashelni, csak ilyen kiegészítő bizbazt kell bedugni (mint egy pendrive) és huráhurá. És a garancia is megmarad. Szóval PS3.
2010. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Xbox szerintem minden téren jobb, de a PS3 imádók mindjárt le is szólnak emiatt.De ha Flashelni akarod, vegyél PS2-őt, azt szabadon chippeltetheted.
2010. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hallgass azokra akik tényleg értenek is hozzá:

http://www.youtube.com/watch?v=fARdxkovMhQ


descriptionba megtalálod a többi videot is.

11 videón keresztül átveszik, hogy miben melyik a jobb.

2010. nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Naná hogy az Xbox360 a nyerő

Ezüstérmes a Nintendo WII

2010. nov. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy PS3 jobban megéri.

Eredetileg a PS a rendes konzol nem az Xbox360.

"Red ring of death" - hát igen a mi drága Microsoftunk lemásolta a Sony -ról a PS -t és elnevezte Xbox360 -nak.

Xbox az olyan, hogy 2-3havonta elkell vinned szerelöhöz, mert egyszer amikor bekapcsolod a bekapcsoló gomb pirosan világít azaz elromlott és ekkor el kell vinned szerelöhöz ami megintcsak pénz és nemlátod kb 1hónapig amíg a szerelönél van.

A PS3 ezzel ellenben nemromlik el olyan könnyen (minöség), igaz, hogy meg kell hozzá venned a játékokat de nézzük az összegzést.


PS - megkell venni a játékokat viszont nemkell 3havonta szerelöhöz vinni majd 1hónapot várni a javításra.

XboX - sokkal több játékhoz kompatibilis és lehet letölteni rá játékokat majd azokkal játszani (ha flashelted)


Xbox360 a kisgyerekeknek való a PS3 a férfiaknak :)

2010. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az előzőnek csak annyit mondok, hogy gratulálok.Ennél szánalmasabb választ életembe nem láttam.Látszik, hogy PS Fanboy vagy...Az Xbox 360-at megfelelő tartás mellett még 2 év múlva is képes kitartani.Én az Xbox 360-nak egy külön asztalt vettem, és úgy fel van állítva, ezáltal 99%-os szabad levegőzést kap, így nem képes túlforrósodni.A PS3 csak az olyanoknak van, akik gazdagok, és még barátot is pénzből vesz magának.Az Xbox 360 -hoz jobb játékok, szebb grafikával jelennek meg, ennyit a PS3-ról.
2010. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: azt nem írtam hozzá, mióta külön asztalon van, 3 évig nem kellett javítóba vinnem!
2010. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel azt is mondhatjuk, hogy a playstation egy rohadt copyzós, mivel a playstation move lemásolta a Nintendo WII-t
2010. nov. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja, és januártól van meg a boxom, és egyszer sem kellett szervízbe vinnem.
2010. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
No igen, a Sony-ról meg úgy szintén mondhatnák, hogy másol.És ne linkeljétek megint azt a nyamvadt videót, amikor bemutatták a Move prototípusát!A Wii hamarabb jött, és kitudja mióta készítették azt, de nem tartott róla bemutatót.Szóval a Sony egyértelműen koppintott.
2010. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!