Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a leghaszno...

Szerintetek melyik a leghasznosabb karakter PvM szempontjából a Cabal Online-on?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék választ kapni arra, hogy szerintetek melyik karakter a leghasznosabb szörnyek ellen.. Legyen gyors, mégis erős, és sok szörnye hassanak a skilljei. (ez alatt azt értem, ha mondjuk körbeállja 8 szörny, és legyen sok olyan skillje, amellyel mindegyikre sebez) Köszi előre is a válaszokat:)


U.i.: Jah és bocsi, ha rossz helyre nyitottam, de nem találtam jobb témát erre:D


2010. márc. 5. 15:38
 1/4 anonim válasza:

én speciel mage-el játszottam régen, az üt a legnagyobb területen, meg a teleportja miatt mozgékony is, de kevés a def-je és a hp-ja, emiatt könnyű behalni vele


azt mondtanám hogy Warrior-t próbáld meg, ő Armor cuccot hord és viszonylag nagyobb területre üt, és az élete is sok

2010. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Warriorral a legjobb solo player életmódot folytatni szörnyek ellen, sok a def-je és sok az attackja, néhány skill elég lassú, de szinte mindeggyik területre hat, szóval ezt tudom neked ajánlani :)
2010. júl. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a blader. Nagyon sok jó skillje van.
2010. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbáld ki a Force Blader-t. Nézz róla videót you tube-on.
2010. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!