Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 kinect VS wii? ( és...

Xbox 360 kinect VS wii? ( és ha lehet olyan válaszoljon aki mind kettőt próbált vagy van neki)

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 16:47
 1/7 anonim válasza:

Én csak a wii-t próbáltam ki de az annyira jó volt hogy ha az Xbox 360 kinect fele ilyen jó már az is f@sza!

De remélem érzed a 2 közti árkülönbséget?

Mert egy wii kerül úgy 50-55be vagy olcsóbb egy Xbox 360 kinect meg kerül összesen úgy 95-100-ba mert úgy meg kell venni az Xboxot + a kinect.

De azért azt se felejtsd el hogy a wii kimondottam erre készült az Xbox meg nem!!!

2010. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én szerintem Wii.:)
2010. nov. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amúgy az 1. válaszoló vagyok az lemaradt hogy én a wii-t választanám!
2010. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen más a kettő. A wii-nél ugye a kontroller mozgásérzékelő, hadonászhatsz vele, de irányítógombokat is használhatsz. Na és persze egy csomó játék van rá, lévén több éve kint van a piacon.

A kinecthez még nincs sok játék. Különbség, hogy itt nincs irányító, nem kell fognod semmit, valamint a wii-vel ellentétben itt a lábaidat, és az egész testedet használhatod, és mélységérzékelője is van, szóval a távolságot is érzékeli. Szerintem teljesen más a kettő.

Ha sok pénzed van, akkor kinect. Azonban ha most kellene mindenképpen valami, akkor talán wii, mivel sok játék van rá, és lényegesen olcsóbb. A kinect nagyon jó lesz, de javaslom inkább jövőre, amikor már választék is lesz rá. Szerintem.

2010. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én tegnap vettem x-box kinectet, igaz volt hozzá alapgép. Nem gondolom hogy lényegesen olcsóbb a wii, mint a kinect. A kinect-nél igaz, hogy egyszer meg kell venni az alapgépet és magát a kinectet, de minden játék működik és nem kell hozzá különböző kontroller stb... Egy wii-s játék (mivel külföldön dolgozom így euróban tudom írni) 80 euró volt mert meg kell hozzá venni a játékhoz illő kontrollert. Míg a kinect-hez 50euróért kaptam játékot és semmiféle kontrollert nem kell magammal cipelni ha esetleg hordoznám a játékot valahova..


Szóval szerintem kinect...100%-ban:)

2011. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én a kinectre szavazok. Mindkettőt próbáltam, de a kinect jobb játékélményt tud nyújtani.:)
2011. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a Wii-nél az a baj, hogy bindenféle biszbszt a kezedben kell tartani a kinect pedik k**va jóspontán élvezetXD
2011. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!