Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valaki aki a Diablo 2-vel...

Van valaki aki a Diablo 2-vel játszik? Az segítene? Részletek lent

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nem tudom hogy a 2. actban a 4. küldetésnél tulajdonképpen mit is kellene csinálnom. elméletileg a palace-ban kéne keresni valami Arcane Sanctuary nevű helyet. vagy én értelmeztem rosszul a küldetés leírását? hol van ez a hely tulajdonképpen? ha valaki tud segíteni annak megköszönöm :)
2010. nov. 19. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Jaja, végig kell menni a palacen és a legalsó szinten lesz egy kapu az visz az arcane sanctuarybe :)

Sok sikert Durielhez! ;)

2010. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de előző válaszoló, te már biztos legyőzted Durielt én meg ott akadtam meg, van valami tipped? :D Mit kéne tennem ?:(
2010. nov. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Palace ott van az act2-s városban ahová eddig nem tudtál bemenni az őröktől, de mostmár beengednek.
2010. nov. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 07:03


Legyőzni nem tudod vagy megtalálni?

2010. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
07:03 attól függ, milyen karid van? (class+skillek?)
2010. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azzal nincs bajom, a Palace megvan de bementem és onnan hogyan tovább? van itt olyan hogy The Harem meg Palace Cellar. melyikből lehet továbbmenni? mindenfelé mindenhova vezető átjárók :D Palace Cellar Level2, The Harem Level2.. honnan tudok tovább menni ebbe a bizonyos Arcane Sanctuary-ba? bocsi hogy itt analfabétáskodok de itt most komolyan elakadtam :D am köszi a válaszokat.. remélem erre is kapok még :$ :)
2010. nov. 20. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Legalsó szintre menj, level 3, és ott kb. középen van egy portál, abba bemész és ott vagy Arcane Sanctuary-ba.
2010. nov. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
aa köszi emberek :D azóta már a 4. acton vagyok ;)
2010. nov. 21. 14:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2. válaszoló.

Legyőzni nem tudom sehogy se :/ Íjászom van

2010. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!