Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 házi kedvencekkel aki...

Sims 3 házi kedvencekkel aki játszik, adna pár tippet?

Figyelt kérdés

Tegnap kezdtem el játszani, de annyira várom, hogy fogjak valami kis állatkát, hogy hihetetlen :))

a macska már tud vadászni, de nem kap el semmit..

Ennyire nincsenek mondjuk gyíkok, vagy csak béna kicsit? :D


2011. okt. 30. 13:49
 1/5 Amilee válasza:
Lééécci egy telepítőkódot írsznekem? :))
2011. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
holnap írok jó? Most nem otthon vagyok :$
2011. nov. 3. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj a macskának levadásznia, a kisállatok egy idő után maguktól is megjelennek, csak ki kell várni. De ha nem akarsz várni vedd meg a ketrecet, arra kattintva néhány állatot meg is vásárolhatsz. (a ritkábbakat viszont csak befogni lehet)
2011. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amilee itt a telepítő kód:


8CUL-9LFY-BBA0-QKKU-EFLT

68FX-RSGF-89ER-XAF7-VFLT

428Y-7RQY-FATQ-S5S2-IFLT

SW4L-QW6P-98XI-EBK1-LFLT

C2NE-EM9B-SJ2D-SYM8-8FLT

2012. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vedd meg a gyűjtögető "új" tulajdonságot amit a boldogságpontoknál vehetsz meg és ha megvetted menj a raktárra és ott egy lepkeszerűség lesz és arra ha rákattintasz ki választhatod hogy milyen állatod keresel,és utána térkép nézetben meg fogja mutatni hogy hol vannak olyan állatok. remélem ezzel segítettem :)
2014. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!