Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honfoglalóban a robot honnan...

Honfoglalóban a robot honnan tudja a válaszokat?

Figyelt kérdés
amikor valaki kilép a játékból és robot helyettesíti,megdöbbentően jónak tűnik a játékban..nemcsak pl. az évszámos kérdéseknél hanem a tippelősnél is sokx lealáz..hogy csinája?..olyan bosszantó...;-)kiváncsi vagyok hogy működik...
2009. jan. 17. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod a kérdésre a választ akkor ne nyomd meg egyből a helyes választ mert a robot lekoppintja rólad. Mindig várj ki az utolsó pillanatokig.
2009. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok ez egy jó tanács..köszi...:-)
2009. jan. 17. 13:34
 3/4 anonim ***** válasza:
egyrészt azonos válasznál az nyer aki gyorsabban válaszolt. Másrészt a robot ugyanaz a cég mint a játék,maguknak megvannak a válaszok. A robot csak véletlen szerűen dob egy számot. Különben nem lenne olyan, hogy ezer évvel elvéti a tippet, olyan témában amit egy általános iskolás is jobban megtippel. (pl mikor halt meg Julius Caesar: 1879)
2009. jan. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, de sokx 100°%-os "hatásfokkal" dolgozik és tud olyan kérdéseket amit én se, mert nem olyan alapvető...de nagyjából így világos a működési metódusa amit leírtál köszi neked is:-)
2009. jan. 18. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!