Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3ról egy mentésemet hogyan...

Ps3ról egy mentésemet hogyan tudom kimenteni, hogy ha összeomlana a rendszer vagy új ps-t vennék akkor az meglegyen? Nagyon kösz szépen a válaszokat . Ja és 120 gigás slim széria

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 05:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Bedugsz egy pendriveot, vagy bármi ilyesmit, a Game menüpontnál rámész a Saved Data Utility-re, belépsz, a másolandó mentésre nyomsz egy háromszöget, rányomsz a Copyra, és kiválasztod a USB mittudoménmilyen Deviceot, vagy valami hasonlót, amit épp kiad pendriveként. Visszafele pont fordítva. Saved Data Utility->USB->mentésre háromszög->Copy.

Azt még tudnod kell, hogy elvileg nem minden játék mentéseiről lehet másolatot csinálni.

2011. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem , kösz szépen . egyébként valahogy nem lehet ftp klienséget kialakítani a pc felé erre a célra ? mert mondjuk egy gran turismonak asszem nagyon nagy a mérete nekem mondjuk Metal gear solid 4 nek kell . Asszem annak is hatalmas a mentése ,de ezt még megnézem . Egyébként tényleg nagy kösz szépen a választ , ment a ződ
2011. szept. 4. 09:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gépre nem tudod csak így átmásolni. :S Muszáj a pendrive, vagy plusosként tehetnéd online tárhelyre is.
2011. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ja a plusszos tűnik ,eddig a legkivitelezhetőbbnek , csak ugyebár pénzes ügy és ez valahogy nem nagyon jön be . Bár lehet a legolcsóbb ha egy nagyon nagy tárhelyű pendriveot veszek .
2011. szept. 5. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!