Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WOW szakértők, hogy/hol tudom...

WOW szakértők, hogy/hol tudom beállítani, vagy hol látom, hogy egy hely (pl 64,23) hol van?

Figyelt kérdés
az interface-nél kell beállítani? hol?
2010. dec. 3. 06:35
 1/8 anonim ***** válasza:
szerzel egy addont ami mutatja a koordinátákat, pl titan panel
2010. dec. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ööömmm, elmagyaráznád, hogy ez mit jelent :)

offical wow-om van.

2010. dec. 3. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:

A titan panel addont innen tudod letölteni:

[link]


Ha lejött akkor kicsomagolod ha kell, utána pedig bemásolod a wow/interface/addon nevű mappába.

Ez egy plusz sort mutat majd a képernyőd alsó és felső részén amin sok hasznos dolog szerepel.

És a bal felső sarokban mutatja a koordinátád ahol vagy éppen.

De ha megnyitod a nagy mapot akkor a map alján lévő csíkon is mutatja, hogy hol vagy és ha mozgatod az egeret akkor keresgélheted az adott zónán belüli koordokat.

2010. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2010. dec. 3. 09:59
 5/8 A kérdező kommentje:
sikerült :)
2010. dec. 3. 10:09
 6/8 anonim ***** válasza:
szia. Azt szeretném kérdezni,hogy már függő vagy??, mert ha most kezdted, rögtön hagyd abba ezt a játékot, mert ráálsz, és nehéz lesz wow nélkül megélni. Mindenhol csak a wowra fogsz gondolni, és nem érzed majd magad jól wow nélkül. Ez csak egy tanács, ha meg akarod könnyiteni az életed. Én már tapasztaltam. nehezem szoktam le róla. Most most is szivesen tolnék egy jó PVP-t. De most már leálltam, és nem szeretnék megint rászokni :D
2010. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mert nyomi vagy azért lettél függő, gondolom törtön is toltad és most se vagy több 16nél (agyilag biztos). Mert egy felnőtt embernek van munkája, családja és mégis sokan wowoznok úgy eredetin. Mégse menne tönkre a családok. Csak a nyomi tinik akiknek nincs önkontrolljuk vagy a munkanélküli csövesek kattannak ennyire rá. De nekik meg mindegy mert szart se érnek amúgy se.


ja igen... és a nagy álegyetemistákat kihagytam, akik egyetem után egyből munkanélkülin kezdenek :D

2010. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nő vagyok, van családom/gyerekem/ munkám és nem hanyagolok el semmit/senkit a wow miatt :)

egy éve játszogatok, még nem értem el a 80as szintet sem, amiből látszik is, hogy alig-alig vagyok a gép elött, de azért köszi a tanácsot. :)

2010. dec. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!