Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az idei év legjobb játéka?

Mi az idei év legjobb játéka?

Figyelt kérdés
bármilyen kategória
2010. dec. 4. 21:48
1 2
 1/15 anonim válasza:

kinek mi...


Nekem a Maffia II és a CoD: Black Ops tetszett legjobban.

2010. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mass Effect 2
2010. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 -Igazmondó- ***** válasza:
100%
Darksiders
2010. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
mass effect 2, gran turismo 5, star craft 2, red dead redemption, vagy talan god of war 3. Europaban meg a 8 honapot csuszo Demon's Souls is benevezhet...
2010. dec. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Did Rising 2 is jó lett.
2010. dec. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Böngészős?A Farmerama lett!
2010. dec. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ddmt2
2010. dec. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Darksiders (az év Hack&Slash játéka)

Amnesia: The Dark Descent (az év Survival Horror játéka)


a többiröl nemtudok :)

2010. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

elözö vagyok és ezt nemugy mondtam hogy rácsaptam a hasamra hanem ezek hivatalosan is elvannak fogadva az év legjobb játékainak.



A fentiekhez szólok, hogy Starcraft II stratégiában szerintem is elviheti az év játéka díjat. Grant Turismot meg nemjatszottam de amiket hallottam róla van benne igazság :)

2010. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az ev jateka dijakat meg nem osztottak ki. Szerintem a Darksiders nem fog semilyen dijat nyerni (talan az ev meglepetese dijat), mivel rossz evben jott ki (Bayonetta, God of War 3, Dante's Inferno). Az ev verseny jateka szerintem a GT5 lesz (fuggetlenul attol hogy bizonyos szempontokbol csalodast kellt) vagy az uj Need for Speed. Strategia jatek az biztos hogy a Star Craft 2 lesz. Akcio-RPG Mass Effect 2 (mivel a Demon's Souls tavaly jelent meg eszak amerikaban es japanban). Sandbox Red Dead Redemption (mivel mas nagyon nincs is). A halo reach meg oda erhet az eros multija miatt, de szamomra ugy tunik, hogy a halo sorozat elavult mara. Mas kiemelkedo jatek meg nincs iden (a black ops nem nagy fejlodes a MW2 hoz kepest, AC brotherhood se sokkal jobb mint az AC2, Splinter Cell Conviction jo de tul rovid, Alan Wake meg olyan felemas lett). A tobbi nagy cim meg altalaban csalodast kelltett (Bioshock 2, Mafia 2, Crackdown 2) vagy nincs megfelelo celkozonsege (Heavy Rain)...


Szerintem az ev jateka a Mass Effect 2 lesz, mivel tobb mint 40 ora hosszu. Eros story. Jo grafika. Jo zene. Jo hang. Nagyon jo DLC. Jo karakterek. Sok lehetseges kimenet. Joker.

2010. dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!