Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudok-e csatlakozni a leírt...

Tudok-e csatlakozni a leírt módon egy multiplayer (többjátékos) játékhoz?

Figyelt kérdés
Szóval a Battlefield-ről lenne szó (2). Tesómmal szeretnék jáccani szerverbérlés nélkül, két gépen egymás ellen interneten. Úgy gondoltam, hogy van egy gomb amin IP cím alapján lehet csatlakozni. Ha csinálok egy szervert, és ha ő a gombra kattintva beírja a címem és a portszámot akkor rátud csatlakozni?
2009. jan. 20. 17:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a játék nem eredeti, de lehet rajta neten játszani!
2009. jan. 20. 17:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem használjatok hamachit! Mi valahogy így játszottunk a counter strike-vel csak mi a consolba irtuk hogy "connect és az ip" a hamachi az ilyen LAN szimuláló program, töltsd le, csinálj egy szobát jelszóval, lépjen fel tesód rá a másik gépén és úgy próbáljátok a fenten leírtakat!
2009. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ismerem a hamachi-t csak nem használtam eddig mert azt mondják h rossz... :)
2009. jan. 20. 18:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha csinálok egy szervert, akkor az eredeti IP címet adja ki és nem a Hamachiét. Egyáltalán elmagyarázná valaki a Hamachi helyes használatát?
2009. jan. 20. 18:51
 5/7 A kérdező kommentje:
MÁR SIKERÜLT! KÖSZI!
2009. jan. 20. 19:50
 6/7 anonim válasza:

Hogyan sikerül megoldani a problémádat?

Nekem is kéne a segítség ebbben...

2010. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van e-mail címem is, privátban leírhatom, bár a kérdés már régi...
2010. jún. 26. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!