Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Keresek egy régi dos-os...

Keresek egy régi dos-os játékot, ráismertek?

Figyelt kérdés
Egy katonai játék, azthiszem, dday volt a neve (vagy a tesómmal neveztuk el annak), katonai stratégiai játék volt, lehetett csapatot irányítani, és ellenséges bunkerekre gránátokat dobálni, amíg fol nem robbant. Lehetett még tankkal is menni és más tankokat leloni, ill. repulovel le lehetett bombázni a célpontokat. Orulnék, ha valaki felismerné, esetleg linket is tudna kuldeni, ahonnan letoltetném. Koszonom!
2010. dec. 14. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Dune?

Command&Conquer?

2010. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rákerestem azokra, amit írtál, de sajna egyik sem az. Kerestem screenshotokat, a másodikéi hasonlítanak kicsit arra, amit én keresek, de az régebbi és kezdetlegesebb játék, a grafikája is sokkal gyengébb. Az egyes módokat (katonák irányítása, tank, repulo) más-más menubol kellett elindítani, és más helyszíneken is zajlottak az események. A katonairányítós rész elég zoldes-lilás volt, és minden azonnal megjelent (nem olyan vol, mint az újabbak, hogy korbe fekete, és akkor látod, mi van ott, ha odamentél).
2010. dec. 14. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!