Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a wow-ot és...

Letöltöttem a wow-ot és elíndítom, uptade-el wow catalysm-ra (vagy mire) és bejelentkezek, aztán kiírja hogy connect és semmi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
pls, segítsetek.. (olyan válaszokra nem vagyok kívácsi, hogy vedd meg és stb.)
2010. dec. 14. 18:19
 1/4 anonim válasza:

Eredeti szerveren(pl.: Bloodscalp, Ragnaros, stb.) szeretnél játszani? Mert ha privát(tört) szerveren(pl.: Tauri, TheFrostmourne, Revolution stb.) akkor az adott szervert realmlistjét(WoWmappa->Data->EnUS/GB->Realmlist.wtf) kell először átírni. Azután meg kell nézni az adott szerver verziószámát(patch, pl. 4.3.2 stb.), és arra a verziószámra kell frissíteni a játékot.


Tipp: Cataclysmre még nincs törtszerver.


Ha pedig eredetin szeretnél játszani, oda azt hiszem meg kell venni a játékot, mert tört verzióval NEM FOG MŰKÖDNI!

2010. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Első vagyok...


A kevésbé valószínű eshetőségek:

-Internetkapcsolatod hibás

-Tűzfal tiltja

-Rossz patch*

-Rossz realmlist*

-Hibásan írtad be az account/paswordot(Bár akkor kiírná, hogy hibás jelszó és account név...)

-Hibás a játék maga(szinte 0% esély erre...)



Ezeknél több hiba biztosan nem lehet, amit az első és a második válaszomban leírtam.



Ha eredetire akarsz belogolni*

2010. dec. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja bocs, még egy valami, ami ha privát(tört) szerverre szeretnél belogolni, nagyon is valószínű. Méghozzá, hogy A SZERVER JELENTLEG OFFLINE. Ez ellen nem sok mindent tudsz tenni, mint hogy vársz, míg újra online lesz a szerver.
2010. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van catalysmos tört szeró.
2011. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!