Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiúk, mondanátok nekem néhány...

Fiúk, mondanátok nekem néhány jó játékot? A barátomnak akarok venni egyet (media marktba v vhol) Tudtok pár most menő játékot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 21:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és lécci írjátok meg,hogy mi a különbség a PC, a Ps3, xbox és wii között? :D sokat segítenétek :$
2010. dec. 15. 21:21
 2/11 anonim ***** válasza:

a pc a personal computer angol szó rövidítése, jelntése magyarosítva asztali számítógép(amin a monitor, egér van, meg a ház hozzá)

a wii-t a nintendo gyártja, mint játékkonzol

a ps3 is egy játékkonzol, csak ezt a sony gyártja

az xboxot meg a microsoft

félreértés ne essék, ezek egyike sem kompatibilis egymással


milyen árban gondolkoztál, és milyen típusban?

2010. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az a baj,h nem nagyon értek hozzá.. :D tehát nem nagyon tudom,hogy melyik ár a legkedvezőbb
2010. dec. 15. 21:33
 4/11 anonim ***** válasza:
attól függ mennyire minőségit akarsz, meg hogy mire kell
2010. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát olyan elfogadható,jó minőségben
2010. dec. 15. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
árban mire gondoltál? és milyen eszközre? pc, xbox, ps3-2-1, wii?
2010. dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt talald ki hogy a baratodnak milyen szerkezete van. Ha nem tudod akkor olyan dolgot fogsz neki venni ami nem mukodik. Ha kitalalod, akkor tudunk csak neked segiteni. Tehat azt talald ki, hogy a baratodnak Playstation 3-a, Xbox 360, Nintendo wii-e vagy PC-e van. Az utobbi eseteben azt is deritsd ki, hogy milyen regi mivel csak az alapjan fogunk neked jatekot tudni ajanlani. Meg azt is talald ki hogy milyen tipusu jatekot szeret pl autos, lovoldozos, science fiction,stb
2010. dec. 16. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
PC kellene,szerintem a science fiction lenne a legjobb
2010. dec. 16. 19:37
 9/11 anonim válasza:

szokott játszani a barátod? Illetve ha szokott akkor milyen játékokkal? lövöldözős(fegyvert látsz vagy egy karaktert aki lövöldöz)? stratégia (kis katonákat, tankokat irányít, épít, gyárt)? vagy szerepjáték (sok szöveg, beszélgetnek, tárgyakat pakolászik)?

Esetleg sokat könnyítene, ha tudnál pár olyan játékcímet mondani, amivel játszik.


Qwert voltam

2010. dec. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vedd meg neki a WoW-ot és egy fél év előfizetést.
2010. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!