Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hivják ezt a fajta...

Hogy hivják ezt a fajta pingvines játékot? ) részletek lent)

Figyelt kérdés
Egy mester elküldi 3 tanitványát, hogy keressék meg a többieket. A feladat, hogy a számok nyomkálása által ugráló pingvineket átvezessük egy akadálypályán miközben a pálya nehezül és egyre több pingvin csatlakozik. Az akadályok különböző méretű kaktuszok és egyéb mexikói kellékek. A mesteren az intróban sombrero van. A háttér a pingvinek érkezésével egyenesen arányosan lenyugvó nap, mire mind a 7 (9 ?) pingvin megtaláltával besötétedik és beérnek az erdőbe. Úgy emlékszem a Miniclip adta ki.. Kerestem google-n, Miniclip oldalán, semmi. Nagyon megköszönném, ha megtalálnátok :)
2010. dec. 17. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is játszottam, de nekem mindig meghalt az utolsó pingvinem :D Megkeresem neked.
2010. dec. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megvan. Club Malibu a neve.

[link]

Remélem tudtam segíteni. :)

2010. dec. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De jóó.:) Nagyon köszönöm :DD
2010. dec. 21. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!