Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a gta4 vagy a...

Szerintetek a gta4 vagy a prototype a jobb?

Figyelt kérdés
csak az egyiket kérhetem amelyiket kérem megkapom
2011. jan. 4. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Konzolra vagy PC-re kapod a játékot? Mert a GTA4 pc-s változata irtózatosan sz@rra sikerült. A Prototype meg egy idő után unalomba fullad, eléggé monoton játék-ellenben a GTA-val.
2011. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pc-re
2011. jan. 4. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát...

Prototypeba nem lehet autót/motort (igaz az utóbbi nincs is)

vezetni,csak tankot meg helikoptert.Ellenben a játékban megtapasztalhatod milyen egy biokatasztrófa helyszínén főcélponttá válni,ami mellé nagyon de nagyon látványos képességek társulnak.Csak hát igen,mint előttem is leírták elég monoton a játék.

GTA4...

Mivel a konzolos GTA4-el még nem játszottam ezért csak jót tudok mondani a játékról,szerintem elég változatos,a grafika szép,és a mesterséges intelligencia is jó.Valamint számtalan baromkodási lehetőség.Single után meg ott a multi ami a Prototypeba pedig nincs.Viszont ha nem ragaszkodsz a 21. századi heteléshez,figyelmedbe ajánlom a Maffia2-őt az Assassin's Creed részeket (bár inkább csak a Broterhoodot (csak februárba jön pc-re ;( ) és a 2. részét,az 1. sajnos elég monoton.Meg ha esetleg még nem játszottál a GTA:SanAndreassal akkor előbb azzal kezdd (De gondolom ezt már kivégezted)

2011. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azt ki :) amugy kösz
2011. jan. 4. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:

a helyedben a GTA IV et választanám!nagyon zsír game !!

Szerintem a prototype elég unalmas hogy most ilyen szörnyeket gyilkolászol oszt jóvan

2011. júl. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!