Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 Nemzedékek vagy a...

The sims 3 Nemzedékek vagy a Házi kedvenc a jobb?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 15:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
A nemzedékek szerintem nagyon rossz, egyáltalán nem tetszik.
2011. okt. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ, esetleg a másik játékról nem tudsz valamit?
2011. okt. 25. 15:40
 3/32 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok mindent, de a képek, videók alapján ez sem a játékélmény növelésére szolgál, hanem arra, hogy minél többet eladjanak belőle, hisz a legelső sims, amiben vannak lovak.
2011. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
hát végülis ja így van. de azért még várok válaszokat hátha valaki már játszott vele, de azért köszi.
2011. okt. 25. 15:48
 5/32 A kérdező kommentje:
lehet, hogy inkább úgy kellet volna feltennem a kérdést, hogy melyik kiegészítőt érdemes megvenni? :)
2011. okt. 25. 16:14
 6/32 anonim ***** válasza:
Szia! A nemzedékeket nem ismerem, de olvastam róla. Hat sok minden nem derült ki belőle kb annyi h majdnem ugyan az mintha az alap játékkal játszanál xD A petset tegnap hozták meg nekem...azóta küszködök vele, mert ha lovat kellene a képernyőn kiadnia lefagy -.-" na de sztem ez a gépem hibája, bár a rendszer követelményeknek 98% megfelel... De visszatérve szerintem a Pets nagyobb szórakozást, több lehetőséget kínál fel (legalábbis az ilyen állatbolondoknak mint én xD)Van még a petsről vmilyen kérdésed?
2011. okt. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
most éppen azon tűnődöm, hogy melyik vegyem meg, csak az a alapjáték van meg. amúgy nincs több kérdésem az állatossal kapcsolatban. Köszi a választ.
2011. okt. 25. 16:22
 8/32 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Belenéztem pár videóba a nemzedékekről.Az biztos hogy kisebb helyet foglal mint a pets, mert ebben inkább csak új tárgyak meg cselekvés opciók vannak (zömében).

Tehát ha egy családdal végig szoktál játszani, hagyod őket öregedni, vagy h gyerekük szülessen, tehát élethűen játszol akkor a nemzedékek talán jobban szóba jöhet, mert az ezekkel kapcsolatos.

Viszont ha általában csak csinálsz egy családot, mondjuk egy párt, és őket fejleszted jártasságokban, meg eljársz velük buliba vagy ilyesmi, tehát csak azzal a korszakukkal foglalkozol akkor inkább a petset ajánlom.

Persze ez csak az én véleményem, nekem így jött le :)

2011. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
én is nézegettem képeket, videókat, olvastam róla, nekem úgy jött le, hogy nem sok dologban másabb mint az alapjáték, annyira sok értelme nem lenne. Én is nagyon szeretem az állatokat mint te. A többi kiegészítő nincs meg neked véletlen, arról nem tudnál valamit mondani, nem csak ez a kettő jöhet szóba. Köszi
2011. okt. 25. 16:46
 10/32 anonim ***** válasza:

De, még megvan a világ körül, meg letöltöttem a leszáll az éjt is. A világ körül lekötött úgy 3 hónapig, mostanság mintha fent sem lenne, bár ez inkább azért lehet mert nem vagyok nagy utazó típus... Azt inkább akkor ajánlom ha olyan családokkal játszol ahol kevesen vannak, max 3-man. Meg ha szereted az olyan kultúrákat mint az egyiptomi, francia vagy kína. Mindhez kapsz új jártasságot:

Egyiptom- Kígyóbűvölő

Francia ország- Fényképész (tévedés h benne van az Eiffel torony)

Kína- harcművészet


Leszáll az éj

Hát ahogy a címben is benne van ez inkább az éjszakai életmódhoz van. Ajánlom ha szeretsz bulizni, barátkozni, netán szereted a vámpírokat. Igen a leszáll az éjben lehetsz vámpír, feltéve ha megharapott egy a csuklódon. Táplálkozni nyaki ütőerekből szoktak(mármint a simsben xD). Na meg sok új tárgy, jakuzzi, koktél bár stb. Lényegében ennyi. Ja és a világ körülben is vízumpontokat kell szerezned, hogy minél tovább külföldön maradhass. Tudomásom szerint kiköltözni nem lehet külföldre, csak nyaralót venni, ha megvan hozzá a vízumszinted.

2011. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!