Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan játékot, ami kis helyet foglal, és inkább lányoknak való?

Figyelt kérdés
Olyan játékot keresek, amit nem neten kell játszani, és nem igényel folyamatos odafigyelést - szóval nem történik semmi, ha pár percig nem nyúlok hozzá - és ilyen kis egyszerűbb, szórakoztató cucc. Bevallom, olyan kéne, amivel órán tudnék játszani, van egy-két olyan órám, amire csak a katalógus miatt megyek be, de semmi lényeges nem hangzik el, vagy csak az óra egy részében kell jegyzetelni, amúgy meg nem. Szóval erre alkalmas, inkább lányos játékot tudnátok ajánlani nekem?
2011. jan. 6. 20:38
 1/2 anonim válasza:
Mondjuk akármelyik Sims! Vagy van született feleségek játék is bár annak nem tom mi a címe
2011. jan. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Sims-ből mind megvan, de egész nyáron azzal játszottam, így azt már kicsit unom :)

Inkább valami kis egyszerűre gondoltam, amit csak megnyitok egy ablakban és elpötymörgök vele. Pl. a Scrabble-nek van valami számítógépes változata? Vagy valami ehhez hasonló?

2011. jan. 6. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!