Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok néhány könyvet...

Ajánlanátok néhány könyvet ami fiatal (15-17 éves) lányoknak való, és érdekes?

Figyelt kérdés
Az ilyen kifejezetten háborúról vagy történelemről szóló könyvek távol állnak tőlem, de szeretnék olvasni, csak nem tudom mit.
2011. máj. 10. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Jonathan Stroud- Bartimaeus trilógia - kihagyhatatlanul jó fantasy


Vavyan Fable összes könyve

Irtó jól ír a nő, mind a harminc kötetét imádom!!!

PL: Nászjelentés

A pepita macska

Mesemaraton

Vis Major

stb.

Érdemes elolvasni, letehetetlenek!

16/L

2011. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a twilight-tal kezdtem a nagy "egésznapazágyban, olvasok" időszakomat :D Amikor nem 'olvasni kéne már...' hanem: 'Abba kéne hagyni, mert különben hamarabb vége lesz'. Az a jó könyv, ami ez utóbbi érzetet adja neked, de mégse tudod letenni.

Én a Twilightokat imádom :D A filmet már kevésbé.. de a könyvek tényleg letehetetlenek (Alkonyat 4x; Újhold 3x, Napfogyatkozás 8x, Hajnalhasadás 4x- ennyiszer olvastam el őket eddig :D)

A másik nagy kedvencem, ami most még a Twilight-mániámat is jóval fölülmúlja, a Vámpírnaplók sorozat :D Eddig az első kötet a polcomon lapult félig elolvasva, nem tetszett annyira, mint a sorozat, de aztán nagy unatkozásomban egy hónapja belelapoztam és most olvasom az ötödiket :D Komolyan, másnap reggel rohanok a könyvesboltba, második-harmadik megvesz, két hét múlva már megint a kasszánál álltam sorba a negyedik-ötödik-hatodik kötettlel és kimondhatatlanul várom a hetediket is :D

Csak ajánlani tudom őket, tényleg, volt már, hogy egy egész napot átolvastam, azt is meg kellett gondolnom, mikor menjek ki vécére :D

2011. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Gyűrűk ura bár ebben van háború

Harry Potter

Silvana De Mari: Az utolsó tünde

2011. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműn a Beastly..Modern Szépség és a szörnyeteg.Nem szerettem az ilyen varázslatos dolgokat:eddig.

nem lehet letenni,magával ragadó.

2011. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Darren Shan könyvei. Letehetetlen!

(Vámpír könyvek, Démonvilág, és Város-trilógia)

2011. máj. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg Cabot összes könyve, és Sophie Kinsella Boltkóros naplója most nálam a favorit :)
2011. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt egy blog, én személy szerint nagyon szeretem, az írója pedig nagyjából egyidős Veled! Szerintem mindenképpen nézz be, nagyon szépen el vannak különítve korosztályra és stílusra a könyvek!

[link]

2014. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alaszka nyomában, Papírvárosok,
2015. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!