Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyertem a skandin 6000 ft-ot!...

Nyertem a skandin 6000 ft-ot! Hol válthatom be a szelvényt és meddig? Nem ezen a játékhéten volt, csak elfelejtettem megnézni.

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elért kisnyeremények az ikersorsolás napjától számított 90 napig vehetıek fel. A

nagynyereményekre vonatkozó nyereményigény az ikersorsolás napjától számított 90

napig nyújtható be, és a nyeremény felvételének is a 90 napos határidı alatt kell

megtörténnie. Amennyiben a késıi, de még a 90 napos határidı letelte elıtti benyújtás

miatt ez már fizikailag nem lehetséges, 14 napon belül kell gondoskodni a nyeremény

átadásáról.



kisnyeremény esetén(200000 forint alatt) bármely lottózóban

2011. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megyek a lottózóba! :-)
2011. jan. 9. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

jó neked én csak 1000-et nyertem


amúgy a szelvény hátulján is le van írva

2011. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt sajnos nem tudom elolvasni. :-) Amúgy most először nyertem, bár két kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor vettem lottót.
2011. jan. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!