Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A TES: Oblivion nevű játékban...

A TES: Oblivion nevű játékban miért nem tudom a HDR-t és az antialiasingot beállítani egyszerre? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval, oké nem eredeti a játék, de nem hinném hogy ez lenne a probléma.


Lényeg hogy mikor indítom a játékot, bejön ugye a kis ablak, options, és ha HDR-en van akkor valamiért nem lehet AA, és ezt írja ki: "HDR and antialiasing cannot be enabled at the same time. Disabling antialiasing."


És ilyenkor lenullázza az AA-t, ha a HDR van beállítva akkor meg az AA-t nem engedi ugyanúgy csak a szöveg fordítva van.


Nem hinném hogy a gép lenne a probléma, mert futnia kéne maxon: geforce GTX460 768mb; AMD Phenom II X4 3,4Ghz; 4gb ram,


szóval van valakinek ötlete hogy hogy tudnám mind a kettőt egyszerre felhúzni?


előre is köszi az ötleteket,


ui: pl ebben a videóban 8600GT-vel megy mind a kettő


http://www.youtube.com/watch?v=Li10ZAqR_nc


szóval nem értem :/


2011. jan. 12. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehet a baj. Mivel a játék azt írja, hogy nem lehetséges (cannot) egyszerre bekapcsolni a kettőt, lehet hogy valami móddal/ini beállítással trükközve kapcsolta be egyszerre a kettőt. Ezt a videót nézve kedvet kaptam Oblivionozni, lehet én is feltelepítem újra, utána talán többet tudok mondani :D
2011. jan. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen előre is :)
2011. jan. 13. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Az anti-aliasing nem támogatott HDR mellett az Oblivionnál.Nem csak te,senki nem tudja egyszerre a kettőt bekapcsolni.AA csak bloommal megy.Jobban jársz,ha csak a HDR-t kapcsolod be és a vga driveredben kényszeríted feljebb az élsimítást.
2011. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2011. jan. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!