Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Olyan MMORPG játékok, amiben...

Olyan MMORPG játékok, amiben csomó ember harcol egymás ellen, mint például a wow-ban bg-ken, csak több playerrel, ahol hatalmas csaták vannak 1-1 helyszínen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Most mennyit soroljak fel? LOL


Perfect World, Aion, Requiem

Akkor most csak ezt a hármat. Ha jó guildbe kerülsz be, akkor gyilkolhatsz annyit amennyit csak akarsz. Ha nem privát szerón játszol, akkor persze kell hozzá péz hogy gyorsan fejlődj és jó felszeród legyen. Sajna mind a 3 ilyen szempontból pénzfüggő. Aion fizetős. De ott megmozdulni sem tudsz egy-egy war alkalmával, a Coreban meg nem tudsz grindelni mert mindenkét oldal gyilkolja egymást. Pw egy fokkal nyugisabb, de ott mindenkit öldökölhetsz (psichyc vagy assasin a legjobb, utána archer és veno..vagy majd ha kijón az earthguard kaszt).

Requiemen csak magasabb szinten kezdődik a gyilok... ez a legnyugisabb a 3 közül.

4 év után meguntam ezeket ..... XD visszatértem a sminkeléshez LOL

2011. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

line age 2 ?:D mondjuk engem a hideg rázott tőle :D


9dragons :D vmi free marhaság de 1 büdös pillanatot nem értettem a gameből XD kaszttól függően nehezedik a fejlődés [nem a gyilok :D konkrétan a questek nehezebbek több van belőlük pl: vmi botos csávó és 1 kardos csávó közt : 2x több qt kell végig kardozni hogy be juss a fővárosba :D ]

bocs :D rég láttam hál istennek már nem tudom a kasztok neveit :D


aion am ugyan abban a betegségben szenved mint a line age 2 csak 1 fokkal jobb név szerint: még a hot roadok is csillognának benne :D [az igaziak :D (matt festés)] minden csillog a játékba XD 1x el kéne utaznom kóreába :D lehet hogy ott még a fa is csillog :D kíváncsi vagyok rá :D king jong il ki fényezteti :D [vagy h hívják :D]

2011. jan. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!