Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Civilization IV - Beyond the...

Civilization IV - Beyond the Sword PC-játékot végig tudta valaki vinni emperor-fokozatban?

Figyelt kérdés
A gép szerintem csal, nagyon agresszív, egyszerre többen támadnak, és a tudományokat is kedvezőbben cserélik a gépi játékosok, mint ahogy velem tennék. Egyszer végig tudtam vinni, de akkor csak egy gépi játékost indítottam. Másik ötletem: játék elején elfoglalni egy másik fővárost is, mihelyt lehet.
2011. jan. 14. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, ott már erősen 'csal' a gép :)

Szerintem az egységei is többet mennek/látnak... Esetleg egy bánya nem +2 kalapácsot ad, hanem 471-et :D

Az biztos, hogy nem egy easy mod. De próbáld ki az ötödik részét, vagy csak játék közben nyomd meg a CTRL+W billentyűkombinációt, ha segítség kell :-)

2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 quetzalcoatl ***** válasza:
Emperor kemény dió. Egyszer kétszer értem el jó eredményeket technológiailag, de olyankor támadás végzett a birodalmammal. Monarchon viszont nyertem már Roosevelttel, Zarával, Dáriusszal, Quin-si Huaggal, Huyan Capaccal, és most tervezem a francia Lajos királlyal is. :)
2012. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!