Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Civilization 3-4-5, melyik...

Civilization 3-4-5, melyik jobb s miért?

Figyelt kérdés
Tudom h a civ 1-2 viszi a pálmát de engem a fent említett részek érdekelnének igazán.
2011. okt. 6. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:
az 5 a legjobb mert a a legjobb XD amugy logikus mert az a legujabb ,amugy nem rossz jatek.
2011. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 4.-ik jött be föleg modokkal, az 5 túl le lett butitva.
2012. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 quetzalcoatl ***** válasza:
Első válaszolónak üzenem hogy a logikája itt spec nem stimmel, mert a játék alkotói az ötöt úgy mutatták be, hogy más mint a 4 nem pedig jobb. Természetesen remek játék, de a 4.részt én is jobban szeretem. A civ 5-ben sokmiden le lett butítva, viszont a társadalmi rendszerek kialakítása ott a csúcson. Ezen felül az öt vontatottabb, unalmas picit néha, és a színei-zenéi-hangulata-világa messze messze alulmarad a negyedik részhez képest. Hiányoznak belőle a számomra kedves vallás-lehetőségek is, a mostanában érkező kiegészítőben ezeket elvileg pótolják. A III pedig nem fogott meg, nagyon oltimer a grafikája, és kevésbé jó mint a IV. A civ IV-es véleményeim a Beyond the Sword kiegszítendővel értendők.
2012. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!