Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Starcraft I-el kapcsolatban...

Starcraft I-el kapcsolatban kérdeznék. Csak én érzem úgy hogy a custom játékokban az MI túlzottan okos?

Figyelt kérdés
Unokatesóm ajánlotta ezt a játékot még régebben :). A kampányokat sikerült is végigvinnem de a brood war kiegészítőben a zergeknél az utolsó 3-4 pályát már enyhén szólva szenvedve se tudtam végigtolni. ezért próbálkoztam a custom játékkal...ám szinte akármelyik fajt állítom magam ellen tökéletes rusht küldenek ellenem. ( példának : 6 linges rush zergeknél, vagy terrannál 5 siege tank és egy tucat marine ) És ez így nem igazán játék...:) vagy csak nekem voltak ilyen gondjaim....? :/
2011. jan. 14. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
mert még noob vagy.
2011. jan. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
dugd a seggedbe azt a szar játékot
2011. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
CHEATELJ! mondok kódokat!xD játék közben megnyomod az EWNTER-t beirod a kódot aztán megint ENTER-t nyomsz:) úgy ahogy leírom itt. Power overwhelming (csak neked lesz örökéleted benne nagyon jó elég 1 egység hogy lesöpörd az ellenséget a térképröl) de sztem hagyd ez a "régi,elavult" játékot mert már multiban se játszanak vele. VEDD MEG a legujabb stracraft2-t:D
2011. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod epitkezni es az elejen gyorsan egysegeket epiteni. Pl a Zerg rushokat a terranokkal siman vissza lehet tartani, ha jol be bunkerezed magad es pl lezarod a bejaratot a bazisodhoz egy repulo epulettel (pl barracks). Az MI siman verheto a Brood warsban. Csak gyakorolj es elobb utobb nyerni fogsz. Aztan egy ido utan tul konnyunek fogod az MIt tartani...
2011. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!