Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ráismer erre a játékra...

Valaki ráismer erre a játékra az alábbiak szerint?

Figyelt kérdés
Régebbi játék, én kb 2006-ban játszodtam vele, de elképzelhető h régebbi. Egy zöldeskék lénnyel kell menni( nem emlékszem, hogy ufó-e vagy csak egy zöld ember), gázcsapokat kell elforgatni,piros-zöld lámpákra is emlékszem...egy virtuális átjárót kellett megtalálni és átjutni, vagy leglábbis valamilyen madarakat átengedni azon. Még sok mindent kell csinálni csak sajnos nem igazán emlékszem, csak ennyire. Viszon nagyon szeretném megtalálni. Ha valaki ismri és elárulná a nevét, azt nagyon megköszönném!
2011. jan. 16. 13:16
 1/6 anonim válasza:

beyond good & evil?

kb én is akkor játszhattam vele, egy zöld lány van benne egy malaccal :)

2011. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sajnos ez nem az..:(

de azért köszi:)

2011. jan. 16. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:

nem ez?

[link]


rogue trooper

2011. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem ilyen 3d-s volt, vagyis, attól függ mi 3D-s, mert végülis csak fel-le-oldalra lehetett mozogni, de nagyon kivolt dolgozva a helyszín, de a "kamera" nem követte a mozgást
2011. jan. 16. 17:03
 5/6 omadjoe ***** válasza:

egyszerü:

Oddworld:Abe's Oddysee a játék neve. szerettem, meg volt. elajándékoztam.


http://www.youtube.com/watch?v=1BxJ6lMtc6g

[link]

2011. jan. 18. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezaaaaz :D köszi szépen!!!!!!!!
2011. jan. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!