Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ráismer? (bővebb leírás)

Valaki ráismer? (bővebb leírás)

Figyelt kérdés
Még nagyon régen játszottam egy játékkal, a nevére már nem emlékszem, a lényege az volt, hogy valamiféle járművet kellett lopni, bemenni éttermekbe, butikokba kirabolni az embereket, innen juthattunk pénzhez..erre a célra több fegyver volt..ha jól emlékszem valamiféle baseball ütő is..:D Azthiszem "otthonról" kellett belekezdeni a játékba:D Talán még a rendőrök is kergettek néha :) Sokféle hasonló játékot láttam már, de egyik sem pontosan ez volt. Aki esetleg ráismer, vagy bővebben le tudja írni a játék lényegét, annak előre is köszönöm.
2011. szept. 26. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és semmiféle küldetés nem volt, csak szabadon járkálhattál amerre gondoltad :)
2011. szept. 26. 19:25
 2/5 anonim ***** válasza:

egyik GTA?

-talán a vice city

2011. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, azt nézegettem már, mert láttam hasonló képeket. Megnézem:)
2011. szept. 26. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:

a gta-ba mióta nincsenek küldetések? : D

az a lényege az egésznek.

2011. nov. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

GTA- Vice City

V. San Andreas

2012. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!