Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a forza motorsport...

Megvettem a forza motorsport 3-mat xbox 360-ra,2 dvd-s. Bundle copy van ráírva. Hol lehet nyelvet beállítani? Lehet egyltalán a bundle copy-s verzióban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen verzioban nem lehet a nyelvet beallitani. Egyebkent is, egy versenyautos jatekban nem tudom, minek kell a nyelv. Ha valamit nem tudsz a menuben boven van idod megnezni a szotarban (amit pl egy kaland vagy RPG jatekban nem igazan tudsz megtenni)...
2011. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megoldottam a problémát a forzával kapcsolatban, xbox settings-ben kell a locale-t átállítani hungary-ra, s akkor az összes játék magyar. Kedves válaszadó, ha nem adsz normális választ csak a kérdésem értelmetlenségét írod le, akkor miért írsz. S hogy miért kell egy autós játékba a magyar nyelv? Ez nem egy sima need for speed, ez egy autó-szimulációs játék, s nem tudom a motor alkatrészeinek a magyar megfelelőjét, dugattyú, henger, kerékben a nyomás, keresztmerevítő stb... Hát ezért kellett a magyar nyelv...
2011. jan. 20. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Forza 3rol hidd el hogy tobbet tudok mint nagyon sokan (pl en 90-100os nehezsegen jatdszok es a leaderboardon is tobb palyan voltam a top 300ban,pl sunset peninsula, nordschleife, road america, catalunya), tehat ne gyere azzal hogy nem NFS. A legtobb jatekban a nyelvet a jatek elejen kell kivalasztani (pl Fable vagy Dead Space), tehat azert gondoltam, hogy nincs magyarul (mivel azt tudom hogy ott nem lehet kivalasztani). Az hogy te meg arra is lusta vagy, hogy szotarozzal arra nincs mas amit mondhatnek mint, hogy pont azert nem tud Magyarorszagon nyelveket mivel a lehetosegeit senki nem hasznalja ki.


Egyebkent az elozo kommentem egyaltalan nem volt rossz szandeku, csak arra probaltam utalni, hogy boven van idod szotarazni mivel a jatek az upgradeles es beallitas kozben nem megy, mig egy kaland jatek neha tobb perces beszed utan all csak meg.

2011. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hallod még mindig nem értem miért írtál, csak hogy tisztázzuk, rájöttem, hogy nem lehet a forza menüjében beállítani, de sikerült megcsinálni magyarra az xbox settingsben, így a probléma megoldva most magyar minden leírás benne stb... S nem tudom miért kéne szótárazni egy csomó alkatrészt vagy tuning beállítást, ha van más megoldás is. Cod, gears of war vagy egyéb játékoknál nem kell magyar menü vagy játéktörténet v ilyesmi, mert azokat egyszerűen meg lehet érteni, hogy miről van szó. Van középfokúm meg szakmaim angolból mégse tudom a motor részeit meg a leírásait. Ennyi pá
2011. jan. 21. 17:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Azert irtam mert azt hittem hogy nem lehet atallitani (tevedtem) es javasoltam a szotar hasznalatat. Az hogy COD tortenetet megerted ahoz gratula, en inkabb arra celoztam hogy a Dragon Age vgay Mass Effect kozben nincs nagyon ido szotarazni mig a Forza 3 menuiben van (mint kiderult nincs ra szukseg, de enezt nem tudtam). Az hogy van kozepfoku nyelvvizsgad azzal meg ne gyere mivel nekem meg a felsofoku nyelvvizsgammal se ciki szotarazni. De mindegy. Jo versenyzest!
2011. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na akko most már tudod hogy forzába is belehet. nyelvvizsgát azért írtam, mert még a szakmai mellett se értek egy csomót forzába meg pláne nem, cod meg csak példa.
2011. jan. 22. 09:23
 7/7 anonim válasza:
Látod? ennyi eszed van... a bundle fajtából van magyar verzió is -.- nekem is bundle copy-s és alapból magyar az egész.
2012. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!