Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb puzzle márka...

Melyik a legjobb puzzle márka ill. gyártó? Az ár/érték arányt is beleértve.

Figyelt kérdés
(Legközelebb 1500 darabosat szeretnék venni.)
2011. jan. 23. 12:07
 1/1 anonim válasza:
100%

A három legismertebb gyártó a Clementoni (3000-4000), az Educa (4000-5000) és a Ravensburger (5000-6000). A zárójelbe mögéjük azt írtam, hogy az egyes gyártóknál kb. mennyibe kerül egy 1500 darabos kirakó. Ezeken kívül több kisebb gyártó is van még, amelyek pl.: festményekre specializálták magukat vagy mondjuk a Schmidt, aminek elég szép puzzle-i vannak.

Én általában Clementonit szoktam venni, mert olcsóbb és még így is megüti azt a szintet, mint a Ravensburger. Illetve van a Trefl, amivel érdemes vigyázni (nekem elég rossz tapasztalataim vannak vele.)

Igazából szerintem, ha a három nagy gyártó valamelyik kirakóját veszed meg, nem csalódhatsz.


Itt utána nézhetsz mindegyiknek: [link]

2011. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!