Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen szólógitárt válasszak?...

Milyen szólógitárt válasszak? Melyik márka a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem igazán vagyok hozzáértő, de nagyon szeretnék végre megtanulni gitáron játszani, és ha már veszek egyet, akkor valami normálisat szeretnék. =) Minden vélemény érdekel. Így elsőre nem akarok nagyon sok pénzt áldozni rá. Kinek milyen tapasztalatai vannak?
2011. máj. 29. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen zenét szeretnél játszani?
2011. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Leginkább az Architects-nek és az Aetrigan-nek vannak olyan számaik, amiket szívesen megtanulnék. A Cort gitárok nem tetszenek, de a gitarshop.hu-n néztem már elég jó árban egy Fendert. :)
2011. jún. 5. 19:59
 4/7 anonim válasza:

Egy Ibanez-t vagy Gibson-t ajánlanék. Ismerek Győrben egy emberkét aki elég olcsón adja el az Ibanezeit, másfél éve 45-ért vettem nála egyet, azóta is kifogástalanul működik. Az emberke is alaposan használta, láttam koncertfelvételen is a gitárom, amin épp játszott xD

Én személy szerint képes voltam Miskolc környékéről leutazni a gitárért. Megérte, nagyon megérte!

2011. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fenderen nehezen tudod kihozni ezt a fajta hangzást.

Szerintem jó választás lehet egy LTD:

[link]

Vagy egy B.C. Rich

[link]

2011. jún. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez tényleg hasznos volt. :)


renegade, nekem is van egy ismerősöm, aki ugyanennyiért eladná az Ibanez gitárját, de... nem tudom. Még meg kell gondolni, de köszi hogy írtál. :)

2011. jún. 8. 00:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig azokban az időkben remek szignós Cort gitárok voltak, nem ilyen pocsadék mint manapság.
2021. máj. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!