Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem enged MW2-ben...

Miért nem enged MW2-ben fegyvert váltani?

Figyelt kérdés
(Alter IW-ről van szó) Amikor megnyomom a 1-2-est nem akarja átváltani a fegyvert másodlagosra(pedig megpróbáltam úgy hogy átállítottam egy másik billentyűre, de úgy se).De amikor kifogy a lőszer a főfegyverből akkor automatikusan átvált a másodlagosra.Próbáltam azt is hogy letöröltem és újra felraktam de úgy se ment.Mi lehet a baj?
2011. jan. 29. 07:53
 1/1 anonim válasza:

Hello. Épp tegnap előtt én is ilyen gondban szenvedtem. Akkor amikor elértem a 70-es szintet és az AK-hoz már majdnem mindent megszereztem valami történhetett mert én sem tudtam a másodlagos fegyverre váltani.

Szerencsére volt egy másik gépemen is fenn ez a játék és annak a player mappáját átmásoltam a nem működő játék mappájába ahonnan előzőleg töröltem a player mappát.

Így visszajött a fegyver váltás viszont a 70-es szint ugrott és a másik gépen levő teljes fegyverbeállítás és 64-es szint lett ezen a gépen is. De legalább működik és nem az első szinttől kell újra küzdeni.

2012. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!