Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow! Hogyan kell etetni az...

Wow! Hogyan kell etetni az állatot? Küldetésekről nincs valami leírás valahol? Mi a teendő ha szomorú az állat? Fegyvert, ruházatot hogyan miként kell, lehet váltani és hol? Milyen szintenként? én B. elf vagyok-hunter,27-es és kezdő.

Figyelt kérdés
2010. aug. 13. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt hiszem úgy kell etetni az állatot, hogy van egy spellje, egy ilyen csont formájú kutya kaja lényegében. Arra rákattintasz, aztán meg arra a húsra vagy akármire, amit eszik az állatod és megeszi.


Letölthető progi: Quest Helper. A játékon belül a térképen jelzi a legtöbb küldetést.


Ha szomorú az állat, akkor meg kell etetni.


Az invertorydban ("i" betű) tudod leváltani a ruháid, fegyvereid. Amelyiket fel akarod venni, arra jobb klikkel egyszer rákattintassz. Minden cuccot más szinttől tudsz hordani. Hogyha a cucc fölé viszed az egeret, kiírja hogy hanyas szinttől tudod hordani, milyen kaszt tudja hordani, stb.


Nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy kaptál egy karit havertól vagy mi? Mert az ha kezdő vagy nem túl szerencsés. Kezdj egy új karit.

2010. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!