Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A C&C:Red Alert első részében...

A C&C:Red Alert első részében nem tűnik fel (véletlenül) Kane?

Figyelt kérdés

Sosem volt időm RA-t kijátszani, nálam a tibérium háborús régi C&C volt a favorit.Nem áll össze a RA története a régi c&c-vel(legalábbis nálam) szemben.Valami időutazásos dologról/történetről halottam, ami elvileg megakadályozza a tiberium meteorit földbe csapódását stb.Meg hogy jön a "képbe" Hitler?

Vagy időrendben a RA 1 után következne régi C&C?


2011. jan. 31. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

A Red Alert története a következő:


1946-ban Albert Einstein megalkot egy olyan eszközt a mivel vissza lehet menni az időben. (Ez lényegében a Cronosphere épület.)


Ezzel visszamegy az időben 1924-be és találkozik az akkor még fiatal Hitlerrel, nem sokkal az után hogy kiengedik a Landsperg börtönből (itt írta meg híres/hírhedt művét a Mein Kampfot). Rövid ideig beszélgetnek majd Einstein kezet fog Hitlerrel, mire Hitler lényegében dematerializálódik(hogy ezt pontosan mivel érte el Einstein nem tudom, de szerintem nem is derül ki az animációból). Így Hitler,ill németország nem robbantja ki a II.vh-t



Viszont így a oroszok fognak hatalomra törni, olyannyira, hogy a nyugat európai országok+Amerika kénytelenek összefogni és megalkotni a szövetségeseket(Alliance) hogy felvehessék a harcot az oroszok ellen.


többi kérdésre: Kane szerepel a történetben ha az angol wikis cikket megnézed látható is az egyik képen.


[link]


időrendben a Red Alert 1 van előbb mivel az az ottani alternatív II. vh-t követi végig, míg a C&C 1995-ben indul

2011. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a felhomályosítást:)
2011. jan. 31. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!