Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 22 napos Gracial fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 napos Gracial fogamzásgátló: figyelmetlen voltam, és véletlenül bevettem pénteken az első tablettát az új szelvényből, pedig csak e hét pénteken kellett volna (addig szünet). Ez nagy baj?

Figyelt kérdés
Így is védeni fog a fogamzásgátló, ha pénteken beveszem ahogy kell, csak így a kék színű tablettából egyel kevesebb lesz?
2011. ápr. 12. 23:51
 1/2 anonim válasza:
Nem nagy baj! Csak most már ne tarts szünetet! Folytasd, mintha csak jövőhét péntek lenne. Ilyet szabad csinálni csak nem túl sűrűn, de így biztos, hogy nem lesz semmi baj.
2011. ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Közben én már megtartottam a szokásos szünetet, a szokásoshoz képest egy nap késéssel meg is jött, holnap (azaz a szokásos pénteki napon) kezdtem újra szedni.


Remélem, hogy ettől nem kattan meg a szervezetem, mert eggyel kevesebb bogyót veszek be.

2011. ápr. 14. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!