Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miben különbözik az eredeti...

Miben különbözik az eredeti WoW a tört szerótól? Én a taurin vagyok azt mondják majdcsak ugyanaz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 08:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sok a 8 éves troll, a tauri tiszta bug, nincsenek eventek, support csak a fizető ügyfeleknek, míg eredetin készséggel állnak a problémád megoldásán, szórakoztató eventek, és ott tényleg beleélheted magad a karakteredbe, mert ott azért játszanak. nem a semmiért olyan drága a gamecard
2011. febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valamint 2 éves késésben vannak.
2011. febr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a késést leszámítva eredeti wow ugyanolyan bugos f.s mint a tört csak eredetiért még fizetni is kell
2011. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy az eredeti tiszta bug, mert ez baromság. És igen eredetin jól lehet az eventekkel szorakozni. Ám az is igaz, hogy eredetin más a hangulat. Kevesebb a guild, és sokkal erőszakosabbak egymással. Valamint az eredetin angolul van minden :)
2011. febr. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én is Taurin tolom két éve..semmi problémám nincs a bugokkal, illetve nem ezen fogok kikészülni az tuti...nekem inkább a sorozatos bugjavítások miatt előforduló DC hegyekkel van problémám, pl. mikor a klántársam Naxxból megkapta a főbosstól a staffot, erre dc és ugrott a lootja...szerinted? :))) pffffúúúú volt anyázás.

Egyébként hót ingyen van, ez viszont sokat nyom a latba.

Nekem megvan az eredeti első, második DVD-je, egy két hónapos kártya. Ez eddig benne van 15000Ft-ban. Még meg akarom venni az uccso két DVD-t is, ami még 15000Ft. Addig még nem is aktiválom, ott nézem a polcon, mert olyan drága, hogy apródonként veszem meg.

Egyébként meg sajnálom a Tauris DK-mat és a Druidámat is, a klánbeli haverokról és felhőtlen röhögésekről nem is beszélve..

2011. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem eredetin nincsenek bugok, én legalábbis még nem vettem észre. törtön viszont annál inkább. És valóban megéri a játékélményért kiadni azt a havi 4 ezret szerintem. Amúgy én a bugok miatt mentem el eredetire, nem működött egy csomó spellem....
2011. jún. 19. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, azt még kifelejtettem hogy ha írsz a taurinak egy levelet, olyan magasról rászarnak egy folyósat a fejedre, hogy olyat még nem láttál. kb egy éve írtam taurinak egy levelet hogy lesz e fajváltoztatási funkció. Erre írták hogy üdvözlettel tauri team meg minden mintha annyira érdekelné őket, azt írták hogy hamarosan lesz, rájuk írtam három hét múlva hogy nem szeretnék türelmetlen lenni, de még mindíg nem lehet e tudni hogy mikor lesz ilyen funkció, megint ugyanez tauri team meg stb, nem tudjuk! és egy éve nincs fajváltoztatási lehetőség... szóval ennyit a törtszerverekről, sok bug, mérhetetlen sok szar a fejedre, rossz játékélmény. egyszerűen élvezhetetlen.
2011. jún. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az eredeti annyival jobb hogy az mindig a legújabb kiegészítővel fut, kevesebb a bug és nincs annyi idióta.

Lényegében ugyanaz. Szerintem nem éri meg eredetizni a tört is tudja produkálni azt a a játékélményt.

2018. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha mar fel lett hozva a kerdes: irtam hogy ket ev keses van. Most ez meg tobb mert Taurin eppen ToT megy meg Pandabol :D vicc
2018. szept. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!