Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek mi a véleménye a Metin2...

Kinek mi a véleménye a Metin2 nevű MMORPG játékról, esetleg tapasztalata ha játszott vele, szerintetek milyen hatással van ez az emberre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Jól el lehet vele szórakozni, de nagyobb szintem 65 fölött már fárasztó ha fejlődni akarsz, és ha nem költesz tízezreket a játékra akkor fényévekre elmaradsz a premiun játékosoktól

ha kipróbálsz egy privát szerot pl DDMT2 ott lehet igazából jól megismerni a karaktereket hogy milyenek ha jól megvannak csinálva a sok tárgypiacos felszereléssel.

De ha nem ez érdekel csak beszélgetni mész fel, házasodni esküvőket nézni akkor végül is mind1 mennyire erős karit tudsz csinálni.

2011. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó játék. Lehet benne fejlődni(minél nagyobb vagy annál nehezebb), lehet beszélgetni, vannak esküvők stb...Én 18-as vagyok és egy haverral szoktam beszélni, gyilkolászni, és most beléptem egy céhbe. És itt nem leszel idegbeteg a sok szörny és zombi miatt, mert itt csak vadállatokat és vadembereket kell nyírni.
2011. febr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
szerintem egy nagy SZ@R
2011. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát GF szerveren,azaz eredeti szerveren nagyon nehéz fejlődni.Ott nem érdemes játszani mert elveszi az életedet is.Privát szervereken könnyű fejlődni,és igazán ki ismerheted a játékot.A játék alapjáraton nem valami nagy grafikájú,de ha megkedveled nagyon eltudsz lenni vele.Kinek mi az ízlése...Sok lehetőség nyílik számodra benne,mivel ez egy online szerepjáték.Házasság,céh(azaz klán)És sok más dolog.Egy próbát megér!
2011. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!