Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Doom 3 mennyire ijesztő játék?

A Doom 3 mennyire ijesztő játék?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretem azt amikor sötét minden és majdnem szívrohamot kapok egy zombitól. Én videók alapján ilyen játéknak gondolom, de egy ismerősöm azt mondta, h jó játék. Ha olyan, mint a Prey akkor még nem annyira zavar, de, ha teljesen sötét van és tényleg ijesztő akkor inkább kihagynám. Ha nem ajánlanátok számomra, akkor miféle jó játékot ajánlanátok ami valamiben "egyéni", mint pl a Portal(lehet öldöklős is)? A gépem nem valami új úgyhogy ne GTA 4, Cysis és a társait ajánljatok!
2011. febr. 16. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
háát elég sötét van benne de nem ilyesztő szerintem kiprőbálhatod
2011. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes egy próbát tenned vele. megvan annak is a hangulata, ha éjszaka egyedül, sötétben játszol :) amúgy első válaszoló, iJesztő, nem ly-al.
2011. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Left 4 Dead :D

én Xboxon játszok vele, mulkor falhoz b*sztam a kontrollert, mert megijedtem, =/

2011. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

True Crime New York... Killing Floor... Medal of Honor Pacific Assault - Airborne... Dead Space(helyenként ijesztő)... Soldier of Fortune Payback... :)


amúgy szerintem nyugodtan kipróbálhatod... de elöbb töltsél le hozzá egy olyan módot... hogy fegyvereken alapból van lámpa... így nem lesz félelmetes :) sok sikert hozzá :)

2011. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

METRO 2033

S.T.A.L.K.E.R. (összes) ebből az 1. tuti elfut

NECROVISON 1,2

WOLFEINSTEIN legutóbbi

FAR CRY 2


ha beszari vagy, felejtsd el őket...

2011. febr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3. nak


A left for deadba mi az ijesztő? még csak nem is ijesztgetnek benne. Ez a játèk nem erről szol.

2011. febr. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A Left 4 Dead túléló horror. És valóban semmi ijesztő sincs benne. De nem is ezért a kedvenc játékom. :) Hanem azért mert olyanokat ellehet vele hülyülni a haverokkal. :D
2011. febr. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az elején ki van írva hogy szívbajosok ne játszanak vele
2011. márc. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
JA meg epilepsziások
2011. márc. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amnesia: The Dark Descent. Garantáltan nem fogsz tudni aludni.
2011. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!