Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Doom 3 mennyire ijesztő játék?

A Doom 3 mennyire ijesztő játék?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretem azt amikor sötét minden és majdnem szívrohamot kapok egy zombitól. Én videók alapján ilyen játéknak gondolom, de egy ismerősöm azt mondta, h jó játék. Ha olyan, mint a Prey akkor még nem annyira zavar, de, ha teljesen sötét van és tényleg ijesztő akkor inkább kihagynám. Ha nem ajánlanátok számomra, akkor miféle jó játékot ajánlanátok ami valamiben "egyéni", mint pl a Portal(lehet öldöklős is)? A gépem nem valami új úgyhogy ne GTA 4, Cysis és a társait ajánljatok!
2011. febr. 16. 16:05
1 2
 11/11 anonim válasza:
én egyszer végig játszottam a doom3-at és szerintem elég ijesztő! olyan hogy nagyon sötét van és vannak ojan pittyegő háttérzajok mint a tengeralattjárókba amit azthiszem a radar ad ki. és akkor egyszercsak kinyilik előtted egy ajtó és rád ugrik egy zombi! meg hát vannak ojan díszitések benne hogy hót vér a fal meg iesmi. meg ott feküdnek hullák a földön és aztán körülnézel jobban de mire visszafordulsz addigra felkel és fejenvág egy csavarkulcsal! egyébként elég brutális játék szerintem. a grafika az nem rossz egy ijen régi játékhoz képest. egyébként erről van film is de az közel sincs ijen ijesztő mint ez. és rengeteg pálya is van.
2012. jún. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!